Organizacja targów ślubnych, kobiecych, biżuteryjnych

TARGI ŚLUBNE, KOBIECE, BIŻUTERYJNE

Organizacja targów ślubnych, kobiecych, biżuteryjnych, to świetna okazja do zaprezentowania swojej oferty, które dają doskonałą okazję dotarcia do kilku tysięcy osób i pozyskania nowych klientów. Swoją ofertę zaprezentują gabinety kosmetyczne i salony fryzjerskie, salony i hotele SPA, fitness kluby, producenci i firmy odzieżowe, hotele, restauracje, salony mody ślubnej, zespoły muzyczne i wiele innych. Pojawi się sporo firm z branży kosmetyczno – fryzjerskiej, odzieżowej i ślubnej,
a dzięki skutecznej kampanii reklamowej na Państwa terenie (plakaty, billboardy, informacje w Internecie) przewidujemy, że nasze targi odwiedzi dużo osób z Państwa terenu i terenów pobliskich miast. Na targach odbędą się dodatkowe atrakcje i pokazy, które przyciągną wielu dodatkowych gości. Poza tym przez cały dzień na scenie odbywać się będzie show – pokazy mody, w tym mody ślubnej z udziałem finalistek Wyborów Miss, taniec brzucha, występ fakira, iluzjonisty oraz wiele innych atrakcji.

Stoiska zarówno niezabudowane, jak i zabudowane mogą być o dowolnych wymiarach.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty i uczestnictwa w Targach Ślubnych, Kobiecych, Biżuteryjnych,  które będą niezwykłym wydarzeniem.