Symulatory

Symulatory na Twoim evencie. Organizujemy eventy i pokazy, w trakcie których każdy będzie mógł sprawdzić się jako rasowy drifter. Nasz zespół pokaże uczestnikom imprez wiele ciekawostek związanych z driftem. EasyDrift to event pełen emocji, adrenaliny i funu. Całe wydarzenie dodatkowo wyposażone jest w efektowne i podnoszące jego rangę akcesoria EasyDrift.

Symulator dachowania

Wchodząc do symulatora pamiętaj żeby zapiąć pasy bezpieczeństwa. Dlaczego? Nasze urządzenie jest w stanie wykonać obrót o 360 stopni wokół własnej osi. Przez chwilę osoby będące w środku oglądają świat do góry nogami. Symulator w bezpieczny sposób pokazuje, co dzieje się z pasażerami podczas dachowania pojazdu.

Jazda w ciężkich warunkach

Dzięki zaawansowanej technologi odkryjesz trzymającą w napięciu jazdę samochodem ciężarowym i autobusem w ekstremalnych warunkach. Przygotowaliśmy dla Ciebie najnowszej generacji 6-stopniowy symulator jazdy w warunkach specjalnych, pełny realistycznych niebezpieczeństw. Zajmij miejsce w kabinie, zapnij pasy, nie zapomnij zwolnić hamulca, wciśnij gaz i jedź. Uważaj, na naszej drodze czai się wiele zagrożeń, a Twoim zadaniem jest sprawne dojechanie do celu. Przetestuj jazdę w symulatorze na najwyższym europejskim poziomie. Sprawdź jak możemy Cię zaskoczyć.

Najnowocześniejszy w Polsce symulator. Niesamowite możliwości i realizm jazdy. System ruchu 6DOF (6 stopni swobody) zapewnia najwyższy poziom czucia ruchu. Stosowany do najbardziej wymagających zastosowań. Symulatory lotu, symulatory wyścigowe, symulatory rajdowe. Precyzyjne siłowniki o imponujących zakresach ruchu wstrząsną solidnie graczem. Tu nie ma miejsca na błędy, gdyż symulator kara za każdą pomyłkę na torze. Gwałtowne przeciążenia, przyspieszenia oraz hamowania przenoszą użytkownika w świat ogromnych prędkości, emocji i adrenaliny.

Taki event długo pozostanie w pamięci gościom czy pracownikom.