Magia

Magia w wykonaniu naszych artystów:

  Jerzy
Program zawiera zbiór najciekawszych trików ze sznurkiem. Ten program został nagrodzony „Małym szklanym magikiem” w Czechach oraz zajął II miejsce na Kongresie Iluzjonistów w Tarnowie i III miejsce na Kongresie Iluzjonistów w Pradze.  Druga część show to „Iluzji czar” Co chwilę coś znika by pojawić się w innym miejscu. Ten program miał wielkie uznanie na Tajwanie. Część trzecia show to „Mikroiluzja”, co chwilę coś znika i przenika. Program ten jest w bliskiej odległości od widza i z jego udziałem. Program ten zajął III miejsce na Kongresie Iluzjonistów w Łodzi dwa lata z rzędu.

Konrad

Pokaz iluzjonisty, Konrada Mościńskiego, laureata I miejsca w Iluzji Scenicznej w 2011 roku zapewnia doskonałą zabawę oraz aktywny udział widowni w tym niezwykłym wydarzeniu. Program, który najlepiej charakteryzuje zdanie: „Nie ma rzeczy niemożliwych”. W przedstawieniu solidne metalowe pierścienie łączą się między sobą, ręka iluzjonisty przenika przez taflę szkła, przedmioty lewitują, pojawiają się, znikają i mnożą. Widzowie biorą czynny udział. Na zakończenie iluzjonista Konrad Mościński prezentuje typowo bajkowy numer – pojawia w magiczny sposób śnieg z rąk. Cały program dostosowany do dokładnie przemyślanej oprawy muzycznej z przerywnikami na iluzje komediową.

Paweł

I – mniejszy pokaz który zawiera efektowne triki z udziałem dzieci, również dorosłych ( lewitacja stolika, pojawienie żywego królika, chomik w srebrnej klatce itd )
II – większy pokaz zawiera wszystkie elementy z opcji pierwszej plus dodatkowo metalowe płyty przenikają przez ciało asystentki a w finale pokazu iluzjonista znika ,w drugiej ta opcja jest bardziej spektakularna i robi na wszystkich jeszcze większe wrażenie.
Pokaz to wysokiej klasy iluzja z wykorzystaniem prawdziwej zamszowej czerwonej kurtyny która tworzy niezwykły klimat magii.