Organizacja i obsługa targów

Organizacja i obsługa targów prowadzona przez Agencję Gabriela Events jest po to, aby Państwo mogli się skupić na swoich klientach my zapewnimy obsługę kompleksową.
Targi ślubne, targi pracy, targi edukacyjne czy naukowe to świetna forma promocji biznesu, zwłaszcza gdy chcemy pokazać produkty i usługi wielu firm jednocześnie dużej liczbie osób.
Oferujemy Państwu kompleksowe wsparcie, pomoc i doradztwo w kwestii uczestnictwa Państwa firmy w targach. Mamy świadomość, że stoisko firmowe stanowi wizytówkę firmy. Zarówno wygląd stoiska oraz pracujące hostessy powinny zostać zauważone i zapamiętane przez zwiedzających.

Posiadamy duże doświadczenie w samodzielnej organizacji i współorganizacji imprez targowych w różnych obiektach wystawienniczych. Pomagamy przy aranżacji stoisk targowych.

Poniżej zdjęcia z organizowanych przez nas targów ślubnych.

Nasza firma zapewnia również niestandardową obsługę targów wszelkiego rodzaju. W ramach tej obsługi oferujemy pokazy mody, bielizny, sukien ślubnych, różnego rodzaju programy artystyczne dostosowane do tematyki targów.

Polecamy również nasze hostessy, w tym celu zapraszamy do działu „personel eventowy”