Pokazy tricków bilardowych

Pokazy tricków bilardowych są bardzo widowiskowym a zarazem trudnym do wykonania występem. Wymagają wielu miesięcy a nawet lat ćwiczeń. Są bardzo interesującą atrakcją, która przyciąga widzów w różnym wieku a tym samym w połączeniu z konkursem jest idealnym tematem eventu w galerii czy centrum handlowym. Proponujemy przygotowanie eventu zawierającego konkurs bilardowy o puchar wielokrotnego mistrza świata w trickach bilardowych Bogdana Wołkowskiego, który na finał zaprezentowałby swoje umiejętności.

Od kilkunastu lat współpracujemy z mistrzem Bogdanem Wołkowskim. Polski mistrz trików bilardowych i snookerowych. W swojej pełnej sukcesów karierze może poszczycić się 6-krotnym tytułem mistrza świata w trikach snookerowych, 5-krotnym tytułem mistrza świata w trikach pool-bilardowych, 2-krotnym tytułem mistrza świata w trikach artystycznych. Jest nie tylko wykonawcą, ale również twórcą wielu pokazowych zagrań.

Jego show jest bardzo widowiskowe, a niektóre z tricków zapierają dech w piersiach.Dla śmiałków wśród widzów jest możliwość warsztatów u mistrza podczas eventu.