Podróż po świecie

Podróż po świecie to fantastyczne show, z udziałem wokalistki i tancerek. W czterech setach występy wokalno-taneczne przeplatane są zabawnymi konkursami z udziałem publiczności. Energia, barwne stroje, piękne dziewczyny, taniec i śpiew to wszystko znajdziecie Państwo w tym programie. Idealny program na imprezę firmową.

Część rosyjska obejmuje utwory A  Kalina,  Kazaczok (zaproszenie gości do konkursu), Kanikuły, Bialo Jerozy.

Część arabska obejmuje pokaz tańca brzucha, pokaz tańca ze skrzydłami i wachlarzami w wykonaniu kilku tancerek, pokaz mody arabskiej w wykonaniu gości – konkurs prowadzony przez wokalistkę.W tym secie opcjonalnie proponujemy pokaz fakirki.

Część Europejska obejmuje pokaz tańca Moulin Rouge opcjonalnie połączony z pokazem bielizny,polskie akcenty w postaci utworów Dody i Cleo, konkurs taneczny dla gości

Część Afrykańska obejmuje utwór Ramaya (wokalistka z grupą tanecznąw strojach murzyńskich) – konkurs do piosenki „Wyginam śmiało ciało” , utwór Waka Waka Shakiry. Na koniec proponujemy rewię do utworu  „Dare la la” Shakiry.

Zapraszamy na stronę realizacji, tam widać jak ten program artystyczny sprawdza się zarówno w salach konferencyjnych jak i na imprezach plenerowych.