Eventy dla dzieci

Eventy dla dzieci tworzymy z sercem, bo uśmiech dziecka jest dla nas największą nagrodą

Każdy event do dla nas wyzwanie. Nowatorskie pomysły, czas dla każdego dziecka oraz indywidualne podejście sprawiają, że nasze imprezy są niezapomniane. Zabierzemy dzieci w kraj bajek, w których będą superbohaterem, czy księżniczką.Nasze animatorki-wizażystki przeniosą twoje dzieci w bajkową atmosferę malując im buzie w wybrane postacie , ze świata bajek, czy ulubione zwierzątko.

Wielkie bańki mydlane na pewno sprawią dzieciom mnóstwo zabawy- to też jedna z naszych atrakcji. Szczudlarze z jakimi współpracujemy przyciągną uwagę wszystkich, nie tylko dzieci.

Organizacja imprez dla dzieci to niezwykłe wyzwanie, które wymaga ogromnej fantazji i zaangażowania. Pomysły czerpiemy od dzieci gdyż każda z pracujących w tej agencji kobiet jest mamą.

Animacje dla dzieci prowadzone według ciekawego scenariusza powiązanego z tematem imprezy to gwarancja dobrej zabawy dla całej rodziny.

Balonowe zoo– animator wyczarowuje z baloników zwierzątka i inne kształty oraz pomaga dzieciom stworzyć ich własne „balonowe projekty”.

Każdy balonik stanowi pamiątkę ze spotkania.Nasi animatorzy skręcają wiele różnych wzorów z baloników nieustannie poszerzając ilość nowych kształtów.Skręcanie baloników to świetna zabawa dla małych i dużych. Rozwija wyobraźnię i zręczność.

Dmuchańce. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć zjeżdżalnie oraz zamki dmuchane. Nadmuchiwane rozmaitości zawsze okazują się strzałem w dziesiątkę!

Jesteś Managerem Galerii handlowej, właścicielem przedszkola?- dla Was też zorganizujemy świetny Event dla dzieci.

Proponujemy organizację eventu pt: „W krainie Misia”. Będzie szansa spotkania z pluszowym misiem. Dodatkowo zapewniamy mnóstwo atrakcji takich jak:

  • układanie misiowych puzzli
  • czytanie bajek, których bohaterem jest miś
  • szycie ubranek i ubieranie misiów, które dzieci później mogą wziąć do domu na pamiątkę mile spędzonych chwil
  • budowanie drewnianych pojazdów np. samochodów, samolotów, pociągów
  • wyklejanki, wycinanki (to dla najmłodszych)
  • darmowy poczęstunek